V lese

Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 43,5 x 52 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč