85. V lese
Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 43,5 x 52 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč