Wolsky - Varšavské náměstí
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 79,5 x 106,5
Konec dražby: 23.11.2023 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč