122. Cirkus
Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 21,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 37,5 x 52,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč