161. Prokop M. Toman

Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)

volný list, tužkou signováno vlevo dole a vpravo dole v tisku
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.02.2023 21:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč