212. Čínské divadlo
Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)
volný list, signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 20 cm, výška: 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč