150. Celnice

Autor: Karel Vik
(1883 Hořice - 1964 Turnov)

Signováno vlevo dole v tisku, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: dřevořez
Šířka: 14,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 31 x 31 cm

Konec dražby: 30.11.2021 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč