V zahradě

Autor: Karel Vik
(1883 Hořice - 1964 Turnov)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno
Technika: dřevořez
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 23 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč