81. Chatrč s lidmi
Z pozůstalosti Maxe Pirnera. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 19. století
Konec dražby: 09.11.2022 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč