Mořské útesy

Autor: Paul von Spaun
(1876 Scheibbs - 1932 Innsbruck)

Velkoformátový obraz olej na plátně o významného německého malíře, signováno vpravo dole, datováno 1918
Technika: olej na plátně, datace: 1918
Šířka: 121 cm, výška: 98 cm, rámování: 110 x 133 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 24.09.2017 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 23 000 Kč