81. Šaroun - Při bouřce
Signováno a datováno vlevo dole,paspartováno,zaskleno a rámováno
Technika: perokresba, datace: 1964
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm, rámování: 37 x 47 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč