Noha/Ruka

Autor: Pavel Nešleha
(1937 Praha - 2003 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 4/25
Technika: litografie na kartonu, datace: 1975
Šířka: 42 cm, výška: 61 cm, rámování: 82,5 x 60 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč