27. Rajská zahrada
Autor: Josef Mžyk
(1944 Vídeň)
signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 23/127, zaskleno, rámováno
Technika: serigrafie, datace: 1992
Šířka: 84 cm, výška: 65 cm, rámování: 78 x 98 cm
Stav: vynikající
Odhadní cena: 4 000 - 6 000 Kč
Konec dražby: 12.12.2018 18:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč