146. Voda v poušti
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
signováno vpravo dole, číslováno 67/100, na reversu certifikát galerie Bohéma, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 47 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč