146. Voda v poušti

Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)

signováno vpravo dole, číslováno 67/100, na reversu certifikát galerie Bohéma, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 47 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč