164. Ženy v detailu
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
Signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 18,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 29,5 x 21 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč