165. Žena s jablkem
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 18,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 29,5 x 21 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč