Cestou do Evropy

Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)

signováno a datováno vpravo dole 1990, číslováno 87/100, na reversu certifikát galerie Bohéma, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 33 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč