17. Jižní čechy
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 75 cm, výška: 53 cm, rámování: 55 x 77 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 14.02.2023 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč