175. Eva
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 70/100, volný list v paspartě, vysvíceno.
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 50 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč