20. Trpaslíci před odletem do teplých krajin

Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)

datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kvaš, datace: 1974
Šířka: 39 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 42 x 52 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:12 SELČ

Aktuální cena: 2 000 Kč

Zbývá: 14d 16h 13m 54s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
2 000 Kč26.9.2022 22:53:37
1 700 Kč19.9.2022 19:01:28