Listování

Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)

signováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 25 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč