25. Výkřik
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera, materiál: na kartonu, datace: 1974
Šířka: 19,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 46 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč