Sahara

Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)

signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 11/90, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 50 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč