39. Sahara
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 11/90, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 50 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč