Kompozice
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 27
Konec dražby: 05.02.2024 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč