106. Květinový věnec

Autor: Jaroslav Škarohlíd
(1925 Brno)

signováno a datováno uprostřed dole. Paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1985
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 53 x 44,5 cm

Konec dražby: 11.06.2018 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč