Šťastné období života nezkrotné Heleny

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)

signováno a datováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole 16/100, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 33 x 28 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 07.04.2020 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč