2. 6/V

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)

Technika: olej na kartonu, datace: 1997
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 45 cm

Konec dražby: 23.10.2019 19:32 SELČ

Zbývá: 1d 10h 48m 12s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč