4. Mírná vesmírná tíha VI/1

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)

signováno vpravo uprostřed
Technika: olej na kartonu, datace: 1998
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 56 x 46 cm

Konec dražby: 22.10.2019 19:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč