46. PODOBIZNA BLAŽENY G. Z B.

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)

signováno uprostřed dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1999
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 45 cm

Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč

Konec dražby: 14.07.2019 13:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč