98. Bez názvu č.6

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)

signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1998
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 54,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:37 SELČ

Zbývá: 3d 22h 58m 34s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč