Mezi sloupy

Autor: Rastislav Michal
(1936 Teplice)

datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1992
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 54 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč