Cesta domů

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v řezbovaném rámu
Technika: olej na sololitu, datace: 1981
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 69 x 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 19:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč