Prádlo

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

Signováno a datováno uprostřed dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu, datace: 1985
Výška: 10 cm, rámování: 17

Konec dražby: 09.05.2022 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč