311. V kabaretu

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 84/90, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 2003
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm, rámování: 43 x 30 cm

Konec dražby: 14.07.2019 17:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč