Zamilovaný pár

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rám prasklý
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Výška: 10 cm, rámování: pošk. 17

Konec dražby: 09.05.2022 19:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč