Hodinář

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1980
Šířka: 9 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 16 x 11 cm

Konec dražby: 09.05.2022 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč