Na scéně

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu, datace: 1986
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: 29 x 22 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč