U okna

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

Signováno a datováno uprostřed dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1990
Šířka: 17,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 26 x 19,5 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč