Párové miniatury

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

Dar přímo od autorky, rámováno
Technika: olej na dřevě
Výška: 7 cm, rámování: 13

Konec dražby: 10.05.2022 19:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč