47. Na tenise

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

singováno a datováno vpravo dole, zaskleno, číslováno 33/90 vlevo dole
Technika: litografie, datace: 1993
Šířka: 13 cm, výška: 23 cm, rámování: 33 x 23 cm

Konec dražby: 18.06.2019 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč