Milenci

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 30 cm, výška: 35 cm, rámování: 39 x 33 cm

Konec dražby: 09.05.2022 19:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč