Hlavy

Autor: Oldřich Kulhánek
(1940 Praha - 2013 Praha)

volný list, vlevo dole A. T. (autorský tisk), signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč