Rudolfíni
Autor: Oldřich Kulhánek
(1940 Praha - 2013 Praha)
Signováno vpravo dole v tisku, zaskleno a rámováno.
Technika: digitální tisk
Šířka: 63 cm, výška: 95 cm, rámování: 101 x 70 cm
Konec dražby: 14.06.2023 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč