22. Európa

Autor: Oldřich Kulhánek
(1940 Praha - 2013 Praha)

Signováno a datováno dole uprostřed tužkou, volně loženo mezi skly v rámu.
Technika: lept, datace: 2000
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 35 x 29,5 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:14 SEČ

Zbývá: 13d 11h 39m 23s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč