27. Radši nevidět

Autor: Oldřich Kulhánek
(1940 Praha - 2013 Praha)

volný list, vlevo dole A. T., uprostřed název díla, signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:13 SELČ

Zbývá: 12d 15h 50m 53s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč