Zalepená tvář

Autor: Oldřich Kulhánek
(1940 Praha - 2013 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 29/80, slepotiskové razítko, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1982
Šířka: 38 cm, výška: 48 cm, rámování: 69 x 56 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč