178. U stolu
Autor: Alfréd Fuchs
(1925 Saarbrücken - 2003)
číslováno 32/50 vlevo dole, datováno a signováno vpravo dole, volný list
Technika: litografie, datace: 1965
Šířka: 31 cm, výška: 46 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč