54. U dveří

Autor: Alfréd Fuchs
(1925 Saarbrücken - 2003)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1961
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm

Konec dražby: 22.10.2019 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč