Lesní říčka - L Formát

Autor: Ivan Exner
(1960 Pardubice)

Signováno vlevo dole v tisku, v pravo dole s věnováním tužkou, volně v paspartě.
Technika: ofset
Šířka: 82 cm, výška: 57 cm, rámování: 81 x 120 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2023 21:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč