113. V zrcadle

Autor: Ladislav Kuklík
(1947 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: kresba, datace: 2004
Šířka: 83 cm, výška: 49 cm, rámování: 77 x 102 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:05 SELČ

Zbývá: 9d 2h 55m 4s

Vyvolávací cena: 800 Kč