189. Ženy
Autor: Ladislav Kuklík
(1947 Praha)
signováno, datováno a číslováno 192/200 dole uprostřed. Volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1991
Šířka: 17,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 37,5 x 27,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč